O pracowni

Gosia Mazur

Mieszka wraz z mężem i synem w parterowym domku na Puławach, z dala od zgiełku wielkich miast, starając się przekładać filozofię Slow Design na życie osobiste. Jest to trudne, kiedy pije się 10 kaw dziennie, a nogi najchętniej cały dzień wędrowałaby po górach. Ma na koncie ponad 200 projektów wnętrz. Swoje realizacje publikowała m.in. na łamach “Czterech Kątów”, “Dobrze Mieszkaj”, “Villi” i “Świecie Łazienek i Kuchni”. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.

Rozmowa jest kluczem do zrozumienia. Nagrodą jest wnętrze, w którym wreszcie poczujesz się u siebie.

Moja filozofia

Nigdy nie wypuściłam ze swoich rąk czegoś, z czego nie byłabym zadowolona. Nigdy nie sprzedałam Klientowi czegoś sprzecznego z filozofią dobrego designu, nawet jeśli oznaczało to dla mnie dużo więcej pracy. To projekt służy człowiekowi, nigdy na odwrót.

Nasi fachowcy

Przez 14 lat nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi fachowcami z branży budowlanej i rzemieślniczej. To nie tylko ekipy remontowe, stolarze i szklarze: to również wykonawcy nietypowych elementów, tapicerzy, rękodzielnicy i drukarze. Wszyscy to ludzie godni zaufania, zaangażowani, otwarci na nowe pomysły, o ogromnym doświadczeniu praktycznym. Jeżeli szukasz zespołu, który w 100% zrealizuje przygotowany przez nas projekt – będą do Waszej dyspozycji.

"Każdy z nas wie, że czas inwestora jest bardzo ważny, dlatego szczególnie polecamy współpracę przy projektach pod klucz i z nadzorem autorskim."

"Ponadczasowość
i konsekwencja jest kluczem do sukcesu w projektowaniu wnętrz."

Ania to Absolwentka Wydziały Architektury Politechniki Śląskiej z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania wnętrz. Od 7 lat ostoja pracowni. Cierpliwa, terminowa, perfekcyjnie zorganizowana. Uważa, że ponadczasowość jest kluczem do dobrego projektu. Jako zodiakalny bliźniak ceni sobie zarówno surowy minimalizm, jak i bogaty styl francuskich kamienic, a największą frajdę sprawia jej możliwość łączenia tych stylów.

Skontaktuj się

Zobacz portfolio

Poznaj ofertę